ХXVIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки"

УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

Кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії

ХXVIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки

Шановні колеги!

Університет імені Альфреда Нобеля за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів старших курсів прийняти участь у ХХVIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки», яка відбудеться 5 грудня 2019 р.

На конференції планується обговорення наступних проблем:

- глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;

- форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;

- інтеграція української освіти до європейського простору;

- вплив зовнішньоекономічної діяльності на внутрішні макроекономічні пропорції;

- використання здобутків Нобелевських лауреатів у стабілізаційних макроекономічних процесах.

Тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць в електронному вигляді. Приймаються тільки тези, оформлені згідно вимог оргкомітету.

Для участі у конференції необхідно до 10 листопада 2019 р. подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

- заяву учасника у сканованому вигляді;

- тези доповіді (в електронному вигляді);

- документ про сплату організаційного внеску у сканованому вигляді (обов’язково вказати назву конференції).

Вимоги до оформлення тез доповіді:

- тези доповіді подаються українською, російською або англійською мовами обсягом до 2 сторінок комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word 2003, шрифт – TimesNewRoman, кегль – 10 (для таблиць і рисунків – 8), інтервал – 1, відступ – 1,25 см. Усі поля – 20 мм;

- на сторінці вгорі справа вказуються ініціали та прізвище автора, назва закладу вищої освіти; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);

- у кінці тез вказується прізвище та посада наукового керівника;

- назва файлу повинна співпадати з прізвищем та ім’ям першого автору і містом, наприклад: ПетровА_Київ.doc.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані з запізненням.

Адреса організаційного комітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18,Університет ім. А. Нобеля, кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії, ауд. 3415.

Контактна особа: Задоя Олександр Анатолійович, т. +38 (056) 373 92 95, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Організаційний внесок складає 30 грн. з одного учасника (у т.ч. 5 грн. ПДВ). Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою електронного видання тез та проведенням засідання. PDF-версія збірника тез надсилається безкоштовно.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або в банк.

Платіжні реквізити:

Кошти за публікацію необхідно перерахувати до 10 листопада 2019 р.

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

р/р 26003050336274 у КБ «Приватбанк»

Код 20201672

Призначення платежу: Конференція МЕВ

Вказати прізвище, ім’я, по-батькові учасника.

Проживання, харчування та культурна програма – за рахунок учасників.

Розповісти