Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Запрошуємо на онлайн-інтенсив «Правові інструменти участі громадян у публічному управлінні»

На базі Університету імені Альфреда Нобеля відбудеться дводенний онлайн-інтенсив, спрямований на ознайомлення з особливостями використання інструментів участі громадян у публічному управлінні «Правові інструменти участі громадян у публічному управлінні». Зазначений проєкт здійснюється за підтримки Фонду Конрада Аденауера та має на меті сприяти підвищенню рівня обізнаності молоді щодо особливостей використання механізмів реалізації права на участь у публічному управлінні.

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі, шляхом використання платформи Zoom. Програма охоплює 5 навчальних блоків, які передбачають детальне ознайомлення учасників з особливостями нормативного регулювання використання інструментів громадського контролю.

В рамках навчального процесу учасники зможуть розвинути власні навички використання відкритих реєстрів, підготовки запитів на інформацію, дізнатися про особливості проведення громадських експертиз та консультацій з громадськістю. Крім цього, окремим елементом програми є навчальний блок, присвячений процесу диджиталізації публічних послуг. .

Програма відбуватиметься 25-26 липня, з 10:00 по 15:00. Як повідомляють організатори, за результатами проходження інтенсиву учасники отримають сертифікати та пам’ятні подарунки. Аби взяти участь в інтенсиві, необхідно заповнити онлайн-форму, що доступна за посиланням.

Реєстрація триватиме до 22 липня включно. За її результатами буде відібрано 30 учасників, які візьмуть участь в інтенсиві. Тому поспішайте, адже кількість місць обмежена.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52