Запрошуємо на семінар «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні»

План семінару:

17.06.2021 р. (9.00-16.30, кава-брейк 13.10 – 13.40)

1. Державна політика у сфері закупівель. Функціонування системи закупівель в Україні.
  2. Нормативно-правова база щодо закупівель в Україні. Особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена Законом України «Про публічні закупівлі».
  3. Загальний огляд електронної системи закупівель. Електронний аукціон. Визначення переможця торгів та укладання договору. Відхилення тендерної пропозиції та скасування замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Централізована закупівельна організація.
  4. Основні вимоги до тендерної документації. Технічні специфікації. Забезпечення тендерної пропозиції та виконання договору про закупівлю.
  5. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель. Оскарження процедури закупівлі. Відповідальність у сфері закупівель.

18.06.2021 р. (9.00-15.10, кава-брейк 11.50 – 12.20)

1. Практичні питання організації та проведення процедур закупівель: відкриті торги, переговорна процедура, спрощена закупівля.
  2. Практичні питання організації та проведення процедур закупівель.
  3. Практичні аспекти публічних закупівель

Спікер : Гришко Марина Ігорівна – начальник тендерної групи департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Вартість участі одного учасника складає 1 500 гривень

По завершенні семінару Ви отримаєте методичні матеріали, зворотний зв'язок від спікера з відповідями на всі хвилюючі питання та сертифікат про підвищення кваліфікації!

Попередня реєстрація

Тел.: +38 (095) 423-55-67

Маріанна

Університет імені Альфреда Нобеля

Центр консалтингу, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18

I корпус, 2 поверх, каб. 206

Приєднуйтесь у соціальних мережах!