Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

067-626-25-52

Запрошуємо пройти опитування в рамках міжнародного проєкту

На сьогодні цивілізований світ перебуває біля витоків технічної революції Індустрія 4.0, яка фундаментально змінює життя, роботу, спілкування один з одним. За масштабом, обсягом та складністю Індустрія 4.0 не має аналогів у всьому попередньому досвіді людства.

Ми стаємо свідками технологічного прориву в широкому спектрі сфер, включаючи: штучний інтелект, роботизацію, автомобілі-роботи, тривимірний друк, нанотехнології, біотехнології тощо.

Без сумніву наразі можна стверджувати, що за декілька років життя докорінно зміниться і сьогоднішні студенти будуть учасниками змін. Для того, щоб краще підготуватись до таких випробувань і впливів потрібно починати змінюватись самим.

Щоб змінитися слід отримати багато нових знань та навичок. І для цього потрібно знати ваше ставлення до змін, що відбуваються у світі. В першу чергу, це готовність до змін і що шляхи її покращення.

У зв’язку з цим, пропонуємо взяти участь в міжнародному опитуванні, результати якого дозволять отримати відповіді на питання щодо місця в новій реальності.

АНКЕТА

067-626-25-52