Запрошуємо учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів до участі у вікторині “Навігатор”

КАФЕДРА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ, ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ ТА МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ

ВІКТОРИНА З ТУРИЗМОЗНАВСТВА

“Навігатор”

для учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів

26 лютого 2020 року

м. Дніпро

Ви визначаєтесь з майбутньою професійною діяльністю?

Ви любите подорожувати?

Ви добре знаєте туристичні дестинації Дніпровського регіону?

Ви творча, активна особистість і вивчаєте іноземні мови?

Якщо ТАК, приходьте до нашого університету та візьміть участь у вікторині “Навігатор”, що буде проходити 26 лютого 2020 року.

До участі у Вікторині запрошуються команди учасників з 4-7 осіб.

Робочі мови заходу – українська, англійська, російська, німецька, іспанська.

Для участі у Вікторині необхідно до 21 лютого 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену заявку (завантажити бланк заявки).

Після отримання заявки Оргкомітетом буде надіслано підтвердження та, за необхідністю, офіційне запрошення.

За результатами участі у заході всі учасники та команди-переможці отримають відповідні Сертифікати.

Правила та регламент проведення Вікторини наведено у Додатку 1.

Орієнтовну програму вікторини наведено у Додатку 2.

Початок вікторини о 14.00.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ

Кафедра міжнародного туризму,
готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля

вул. Січеславська Набережна 18, Дніпро, 49000, Україна

Координатори Вікторини:

Печерна Катерина Юріївна

викладач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки

Тел.: +380985455019 (Viber)

Схеми та маршрути доїзду до Університету імені Альфреда Нобеля

Звертаємо увагу, що інформацію надано з метою попереднього ознайомлення та подальшого самостійного планування маршрутів. Маршрут доїзду до Університету імені Альфреда Нобеля побудовано на карті Google та може містити неточності, тому радимо використовувати інформацію як орієнтовну та планувати свій маршрут заздалегідь.

Під час планування просимо врахувати додатковий час на випадок дорожніх заторів та проблем із транспортом.

З залізничного вокзалу: маршрутним таксі №152А, 152, 60.

Можливі варіанти проїзду до Університету імені Альфреда Нобеля: від пр.Гагаріна: маршрутне таксі № 40, 125А до зупинки "Річпорт", потім маршрутним таксі №152А, 152, 121, 60, 142 до зупинки "Пам'ятник Маргелову", далі пішки 140 м.