Запрошуємо учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти взяти участь у ІV обласному турнірі з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС»

До участі у Турнірі запрошуються команди учасників з 4-6 осіб. Кількість осіб в групі підтримки необмежена.

Для участі у Турнірі необхідно до 1 грудня 2019 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену заявку (завантажити бланк) або зареєструватися тут.

Після отримання заявки Оргкомітетом буде надіслано підтвердження та, за необхідністю, офіційне запрошення.

За результатами участі у заході всі учасники отримають відповідні сертифікати.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля.
вул. Січеславська Набережна 18,
м. Дніпро, 49000, Україна

КООРДИНАТОРИ КОНКУРСУ
Орлова Вікторія Миколаївна, к.т.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,
тел. 067-561-21-99
Кузьменко Оксана Василівна, к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, тел. 099-269-75-50.

ДОДАТОК 1

ПРАВИЛА ТА РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

Оцінку конкурсів Турніру проводить журі, що складається з фахівців-практиків та викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля.

Початок Турніру о 12.30.

Турнір складається з чотирьох етапів:

І ЕТАП. Творча презентація команди: назва, девіз, кредо команди тощо (до 5 хв.).

ІІ ЕТАП. Локація “Розумний споживач”
Командам буде запропонована ситуація щодо грамотного спілкування. Потрібно проаналізувати ситуацію, знайти суперечності відносно наголосу деяких слів та вказати помилки у діях учасників ситуації (до 10 хв.).

ІІІ ЕТАП. Бліц-опитування на визначення загальної ерудиції, знання основ підприємництва, брендингу, асортименту товарів, маркування, реклами тощо (до 10 хв.).
Кожна команда відповідає на питання, які будуть транслюватися на екрані.

ІV ЕТАП. Локація “Домашнє завдання “Аукціон””
Кожна команда самостійно обирає лот товару. Для переконання покупця придбати цей лот слід розробити креативний текст, в якому:
- презентувати товар;
- виділити переваги від придбання товару;
- продумати рекламний слоган тощо.
Команда або її представники захищають власну позицію (до 5 хв.), яку оцінюють інші команди.

Підведення підсумків Турніру (журі підраховує бали, визначає команду-переможця).

Оголошення результатів Турніру, нагородження переможців, вручення сертифікатів учасників.

ДОДАТОК 2

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА ТУРНІРУ

12.15 – збір учасників у холі Палацу студентів (Актова зала) Університету імені Альфреда Нобеля.

12.20 – 12.30 – реєстрація команд учасників.

12.30 – 12.40 – урочисте відкриття Турніру.

12.40-13.00 – І етап Турніру. Творча презентація команди.

13.00-13.20 – ІІ етап Турніру. Розумний споживач.

13.20-13.35 – ІІІ етап Турніру. Бліц-опитування.

13.35-14.05 – ІV етап Турніру. Домашнє завдання “Аукціон”.

14.05-14.20 – технічна нарада журі для визначення результатів Турніру.

14.05-14.20 – цікава експрес інформація для учасників Турніру.

14.20-14.30– урочисте закриття Турніру: підведення підсумків, нагородження команд-переможців та учасників.

Розповісти