Запрошуємо взяти участь у конкурсі з готельно-ресторанного бізнесу «ALL-INCLUSIVE»

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанної справи та мовної підготовки

Медіа-центр

Конкурс з готельно-ресторанного бізнесу

«ALL-INCLUSIVE»

для учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів

м. Дніпро

Ви визначаєтесь з майбутньою професійною діяльністю?

Мрієте про кар’єру у перспективній галузі готельно-ресторанної справи?

Ви добре знаєте ресторани, готелі та кафе Дніпровського регіону?

У Вас є цікаві ідеї щодо вдосконалення гостинності у нашому місті?

Ви творча, активна особистість та вивчаєте іноземні мови?

Якщо ТАК, приходьте до нашого Університету та візьміть участь в щорічному онлайн-Конкурсі з готельно-ресторанного бізнесу для учнів старших класів середніх загальноосвітніх закладів «All Inclusive», що буде проходити 28 листопада 2020 року.

До участі у Конкурсі запрошуються команди учасників 3-5 осіб.

Робочі мови заходу – українська, англійська, російська, німецька, іспанська.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 листопада 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену заявку.

Після отримання заявки Оргкомітетом буде надіслано підтвердження та, за необхідністю, офіційне запрошення.

За результатами участі у заході всі учасники та команди-переможці отримають відповідні Сертифікати.

Правила та регламент проведення Конкурсу наведено у Додатку 1.

Орієнтовну програму конкурсу наведено у Додатку 2.

Початок конкурсу о 12.00

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля

вул. Січеславська Набережна 18,

Дніпро, 49000, Україна

Тел. кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки: (097) 496-42-14

Координатори Конкурсу:

М’ясоїд Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки.

Захарова Світлана Геннадіївна, кандидат наук з державного управління, доцент, заступник завідувача кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки з напряму «Готельно-ресторанна справа».

Стеценко Руслана Миколаївна, викладач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки.

Тел.: (097) 496-42-14 (Viber)