Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі на участь у програмах мобільності «Erasmus+» «Семестр за кордоном» на 2020-2021 н.р.

Термін подачі заявок: 23.10.2020

Термін подачі заявок (Кадіс, Іспанія): 14.10.2020

У рамках реалізації програм мобільності «Erasmus+» та «Семестр за кордоном» на 2020-2021 навчальний рік Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає прийом заявок серед студентів 2-3 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» для спеціальностей «Філологія», «Політологія», «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Інформаційні технології», «Туризм», «Право» та економічних спеціальностей. Найкращі студенти пройдуть навчання упродовж весняного семестру у закордонному університеті Туреччини, Польщі, Хорватії, Іспанії та Грузії.

ПОРЯДОК КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ СТУДЕНТІВ
ЩОДО УЧАСТІ У ПРОГРАМАХ МОБІЛЬНОСТІ «ERASMUS+» ТА «СЕМЕСТР ЗА КОРДОНОМ»

1. Загальні положення

1.1. Конкурсний відбір студентів проводиться у рамках реалізації програм академічної мобільності між Університетом імені Альфреда Нобеля та європейським вишем партнером.

1. Мета та завдання конкурсу

2.1 Мета програми – надати можливість студентам здобути європейський досвід навчаючись за кордоном та увійти у простір міжнародної інтеграції.

2.2.Завдання конкурсу полягає на відбору талановитих та цілеспрямованих студентів для участі у програмі академічної мобільності, в рамках якої студенти пройдуть навчання упродовж одного семестру у виші-партнері.

1. Учасники конкурсу

3.1.У конкурсі беруть участь студенти 2-3 курсів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

3.2. Вимоги до учасників конкурсу:

• середній бал академічної успішності не нижче 80 бал;
  • відсутність академічної заборгованості;
  • рівень володіння англійською мовою В2;
  • дійсний закордонний паспорт (термін дії щонайменше до грудня 2022 року).
  1. Умови проведення конкурсу

4.1. Конкурс проводиться у п’ять етапів.

І етап: до 23 жовтня 2020 року

Учасники конкурсу складають заявку на участь у конкурсі:

1. анкета учасника (заповнити та видрукувати);
  2. індивідуальна робота – есе англійською мовою на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за кордоном та де і як Ви плануєте скористатися його результатами?» (4000 знаків);
  3. переклад навчальної карти студента з даними середнього балу академічної успішності (для студентів магістратури – додаток до диплома за попередню освіту на рівні «бакалавр») (завантажити зразок перекладу);
  4. сертифікат, які підтверджує рівень володіння англійською мовою (сертифікат може бути виданий кафедрою, на базі якої здійснюється мовна підготовка студента) (завантажити зразок сертифікату);
  5. скан / копія закордонного паспорта.

Анкета та документи подаються до 23.10.2020 р. в електронному та видрукованому вигляді в Департамент міжнародного співробітництва (оф. 2601, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

II етап: до 27 жовтня 2020 року

Члени експертного комітету відбирають найкращі індивідуальні студентські роботи та проводять попередню оцінку на підставі поданих документів. (Прим. Індивідуальні роботи подаються на розгляд комітету без зазначення автора за кодом нумерації.)

III етап: до 30 жовтня 2020 року

Відібрані студенти проходять співбесіду англійською мовою зі членами Експертного комітету.

IV етап: 9 листопада 2020 року

Оголошення результатів конкурсного відбору на сторінці офіційного сайту Університету після узгодження з приймаючою стороною.

V етап: 16 листопада 2020 року

Протоколи конкурсного відбору студентів надаються партнерському вищому навчальному закладу.

Додаткова інформація:

Департамент міжнародного співробітництва, оф. 2601