Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

067-626-25-52

Конкурс «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на 2022-2023 н.р.

Шановні здобувачі!

Оголошуємо набір на конкурс «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на весняний семестр 2022-2023 академічного року.

У вас є можливість взяти участь у програмі міжнародної академічної мобільності й пройти навчання впродовж весняного семестру 2022-2023 року у партнерських університетах.

Умови участі у програмі:

• відсутність академічної заборгованості;
  • середній бал успішності не нижче «85»;
  • володіння англійською В2 /іспанською* на рівні В1
    *(при навчанні в іспанському виші)

До вибору здобувачів наступні ЗВО:

ЗВО Іспанії

Університет Кадісу. Необхідний сертифікат знання іспанської мови на рівні В1.

ЗВО Польщі

Університет Леона Козьмінського

Університет Адама Міцкевіча

Університет Жешову

Університет Сілеський

Варшавський університет менеджменту

Університет Гданську

ЗВО Австрії

Університет прикладних наук

ЗВО Туреччини

Університет Мугли

ЗВО Хорватії

Університет Рієки

Перелік спеціальностей

ЗВО Іспанії

Галузь навчання: філологія, туризм

ЗВО Польщі

Галузь навчання: право, психологія в бізнесі, менеджмент, фінанси, економіка, бухгалтерський облік та аудит

Галузь навчання: право, менеджмент, економіка, філологія

Галузь навчання: філологія, педагогіка, право, політологія, туризм, економіка

Галузь навчання: право, психологія, педагогіка, філологія, політологія, туризм

• Варшава, Варшавський університет менеджменту (Collegium humanun) (https://humanum.pl/erasmus/)

Галузь навчання: менеджмент та управління , психологія, бізнес управління та право

Галузь навчання: менеджмент, право та управління, філологія

ЗВО Австрії

Галузь навчання: запропоновані курси на вибір.

ЗВО Туреччини

Галузь навчання: філологія, туризм

ЗВО Хорватії

Галузь навчання: економіка.

Анкета та всі документи, подаються в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2022-2023).

Додатковий набір

Додатковий набір на конкурс академічної мобільності у Віденський економічний університет для студентів 2,3,4 курсу економічних спеціальностей.

Дедлайн подачі документів 31 жовтня 17:00.

Є можливість отримати стипендію на навчання.

Перелік курсів: https://www.wu.ac.at/en/programs/incoming-students/exchange-semester/academics/course-catalog/filter/79070/1,5/3/15//

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. анкета учасника (заповнити, зазначити університет в якому плануєте навчатись) (завантажити анкету);

2. есе англійською мовою на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за кордоном та де і як Ви плануєте використовувати отриманий досвід?» (4000 знаків);

3. переклад навчальної картки студента з даними середнього балу академічної успішності (для студентів магістратури – додаток до диплома за попередню освіту на рівні «бакалавр») (завантажити зразок перекладу);

4. обов’язково сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською\іспанською (для Кадісу) мовою на рівні В2 (сертифікат може бути виданий викладачем, який здійснює мовну підготовку студента) (завантажити зразок сертифікату);

5. скан копія закордонного паспорту;

Анкета та всі документи, подаються в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2022-2023).

У разі виникнення питань, звертайтеся Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2022-2023).

067-626-25-52