Здійснюємо набір до Школи з управління ріелторською діяльністю!

Університет імені Альфреда Нобеля разом зі спеціалістами регіонального відділення Союзу Фахівців Нерухомості України запрошують до Школи ріелторів 5.0!

Ви отримаєте унікальні теоретичні та практичні знання для роботи на ринку нерухомості. ДІзнаєтесь всі засади роботи сучасного спеціаліста: від основ ріелторської діяльності, маркетингу до психологічних особливостей операцій з нерухомістю, а також розвиватимете професійні навички ріелтора під час практичних занять.

Вже понад 100 фахівців стали випускниками Школи ріелторів, серед яких були як початківці, так і ті, що вже давно працюють з нерухомістю!

У разі успішного складання заліку, отримаєте документ державного зразка про закінчення Школи з управління ріелторською діяльністю.

Встигни зареєструватись та отримати унікальні знання!

Всі подробиці за телефонами:

(097) 963-93-60

(063) 963-93-60.

Приєднуйтесь у соціальних мережах!