Зміни в освітньому процесі через введення «помаранчевої» зони

Здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля заочної та вечірньої форми навчання, зверніть увагу на зміни в освітньому процесі через посилення епідеміологічних заходів. Організація освітнього процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля на період встановлення на території Дніпра «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки відбуватиметься відповідно постанов КМУ, листів та рекомендацій МОЗ та МОН.

Здобувачі 2-4 курсів заочної форми навчання усіх освітніх програм 12-18 жовтня 2020 року зустрінуться з викладачами online згідно з розкладом занять. Коди від Google Classroom з кожної дисципліни будуть розіслані кафедрами, тож слідкуйте за повідомленнями.

Щодо здобувачів 1 курсу заочної форми навчання, які матимуть заняття з 19 по 25 жовтня 2020 року, буде повідомлено після засідання комісії ТЕБ та НС.

Освітній процес для всіх спеціальностей вечірньої форми навчання (крім здобувачів магістерської освітньої програми «Психологія» та «Право»), а також бакалаврів спеціальності «Філологія» заочної форми навчання станом на 9 жовтня проводиться в offline режимі.

Університет імені Альфреда Нобеля інвестував чималі кошти та придбав професійні ліцензії для використання платформи Zoom в освітньому процесі. Тому усі заняття проходять згідно з встановленим розкладу у режимі реального часу. Якість надання освітніх послуг залишиться на високому рівні, адже викладачі Університету імені Альфреда Нобеля мають досвід роботи та викладання дистанційно з 13 березня 2020 року та постійно підвищують свою кваліфікацію. Звісно, дуже шкода спілкуватися зі студентами online, але не маємо права ризикувати здоров'ям та наражати на небезпеку велику кількість здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, які нам довіряють.

Відвідуйте online-заняття згідно з розкладом, виконуйте завдання вчасно та використовуйте весь потенціал online-навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Залишайтеся здоровими!