D3 (073) Менеджмент – Бакалавр і Магістр

Менеджер входить у ТОП-5 професій, які шукає бізнес, а дохід складає від $5000 до $60000
Детальніше
Обирайте програму навчання, яка відповідає найсучаснішим вимогам роботодавців — Менеджмент в Університеті Альфреда Нобеля – та дозволить:
Що ви отримаєте після навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля?



Навчальна програма “Менеджмент”
Ми зробили так, щоб кожен зміг знайти час на свою освіту та навчався у комфортних умовах
Вартість навчання
Для всіх наших програм доступні спеціальні умови:
- Розтермінування оплати від банку-партнера – Приватбанк
- Спеціальні пропозиції – дивитись тут
FAQ
Вартість програми 62 000 грн/рік. Можливе розтермінування оплати по семестрах – 31000 грн/семестр. Можлива розстрочка від ПриватБанку.
Так. Є гранти для тих, хто: – набрав 190+ балів на НМТ, – зайняв перше місце у рейтинговому списку вступників на кожній програмі. Сертифікати – для всіх вступників, які зареєструвалися в ранньому списку до 1 липня – на 5000 грн. Зареєструватися можна подавши заявку на цій сторінці. Знижки діють при оплаті за рік або за весь період навчання – до 20%.
Диплом бакалавра / магістра державного зразка України За міжнародними програмами — подвійний диплом іноземного зразка (відповідно іноземного закладу освіту)
Унікальний навчальний простір та інфраструктура
3 простих кроки вступу на спеціальність Менеджмент
FAQ
Залежно від рівня: 1. Бакалавр: копія паспорта, код, фотокартка 3х4, сертифікати НМТ/ЗНО від 100 балів. Мотиваційний лист при подачі електронної заяви. 2. Магістр: диплом бакалавра, додаток, паспорт, код, фотокартка 3х4, результати ЄВІ та ЄФВВ 3. Магістр друга вища освіта: диплом бакалавра, додаток, паспорт, код, фотокартка 3х4, результати внутрішнього вступного випробування 4. Іноземці: апостильований диплом з додатком, нотаріально завірений переклад, фотокартка 3х4, запрошення Для пільгових категорій додаються: реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії (за наявності) Для чоловіків необхідно підготувати військово-обліковий документ – До 25 років: посвідчення про приписку до призовної дільниці, або витяг з Резерв+ – Після 25 років: тимчасове посвідчення, військовий квиток або витяг з Резерв+
Так. Реєстрація електронного кабінету вступника та подання документів відбувається онлайн: з 1 липня – реєстрація електронного кабінету, з 19 липня по 1 серпня (18:00) – подання заяв на вступ до Університету імені Альфреда Нобеля через електронний кабінет. Ви можете просто залиште заявку на сайті або в чаті — ми супроводимо вас на всіх етапах. Дистанційна реєстрація, онлайн-подача документів, консультація — усе доступно.
У межах чинного законодавства така опція можлива лише для певних категорій громадян (через вступний іспит або співбесіду). Якщо ви не відноситеся до такої категорії, можливо вступити на основі іноземного диплому або на програму подвійних дипломів з іноземним ЗВО. Залишайте заявку на консультацію на сайті і отримайте інформацію саме по вашій ситуації.
Кафедра менеджменту
Стейкхолдери та партнери програми








