Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Події

Взаємодія Університету імені Альфреда Нобеля з реабілітаційним центром ШАНС+
Перегляди : 49

На сьогодні професія психолога охоплює багато сфер життєдіяльності людини — від побутової, до ділової та професійної. І підготовка висококваліфікованих фахівців психологів є актуальним завданням багатьох ЗВО України та, зокрема, Дніпра. Університет імені Альфреда Нобеля відрізняється від більшості інших навчальних закладів повсюдним впровадженням програм, спрямованих на набуття практичних навичок, крім висококласної теоретичної бази з психології. Для цього університет співпрацює з різними державними та приватними організаціями широкого спектра спеціалізації. Однією з таких організацій є Дніпровський наркологічний реабілітаційний центр ШАНС+.

У рамках багаторічної співпраці із ШАНС+ розроблені та впроваджені в процес навчання в університеті такі формати:

1. Розроблено додатковий практичний освітній курс для студентів кафедри педагогіки та психології. У рамках курсу співробітниками ШАНС+ проводяться практичні заняття зі студентами університету. Це дає студентам можливість на практиці подивитися зсередини терапевтичний процес лікування та реабілітації наркоманії, поставити питання профільним фахівцям, поспілкуватися з пацієнтами.

2. Фахівці УАН і ШАНС+ на постійній основі обмінюються методичними матеріалами та винаходять нові підходи для реабілітації залежних, лікування наркоманії та активної психологічної допомоги. Це дозволяє досягти підвищення якості роботи як із боку наркологічного центру, так і отримання доступу до сучасних методик реабілітації з боку університету, як для студентів, так і для викладацького складу.

3. Реабілітаційний центр ШАНС+ надає можливість підвищення кваліфікації та набуття практичного досвіду студентам спеціальності психологія у сфері терапії залежностей. Студентів завжди готові навчати та знайомити з усіма тонкощами сучасних методик лікування та реабілітації залежних. Співробітники центру відкриті до молодих умів і з радістю діляться знаннями та досвідом.

4. Регулярно проводяться спільні івенти як на базі університету, так і на базі реабілітаційного центру. Наприклад, щомісячні екскурсії для студентів на базу РЦ ШАНС+ для ознайомлення з внутрішнім терапевтичним процесом. Або, наприклад, «Калейдоскоп психологічних напрямків», що на постійній основі проводиться на базі УАН і збирає спеціалістів різних організацій для обміну досвідом та розширення взаємодії, де участь фахівців ШАНС+ стала вже традиційною.

Таким чином, освітній процес УАН отримує додатковий практичний досвід для студентів спеціальності психологія, а РЦ ШАНС+ доступ до прогресивного освітнього досвіду — одного з кращих ЗВО України.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57