Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Події

Презентація програми академічного обміну "Мевлана" представниками міжнародного офісу університету Мугла Сіткі Кочман (Мугла, Туреччина)
Перегляди : 35

Другий день перебування офіційної делегації університету Мугла Сіткі Кочман повністю присвячено міжнародним можливостям та співпраці.

Решат Унал, директор департаменту міжнародного співробітництва, Демет Кутусуоглу, заступниця директора департаменту міжнародного співробітництва та менеджерка програми Erasmus+, Айсегул Еркан, менеджерка програми Мевлана в університеті Мугла Сіткі Кочман презентували студентам спеціальності «Менеджмент», «Філологія», «Туризм» «Готельно-ресторанна справа» Університету імені Альфреда Нобеля можливості навчання на базі університету Мугла Сіткі Кочман. Цікавою є програма академічних обмінів уряду Туреччини Мевлана для студентів та викладачів з усього світу, в тому числі й України. За умовами програми обміну Мевлана учасникам виплачується стипендія.

Після презентацій освітніх можливостей в Туреччині відбулася стратегічна сесія за участі делегації університету Мугла Сіткі Кочман та проректорів Університету імені Альфреда Нобеля та завідувачів кафедр щодо перспектив розвитку співробітництва.

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля вже мають розвинену мережу університетів-партнерів, куди вони можуть поїхати за унікальною програмою обміну «Семестр за кордоном» вже з 2 курсу. Завдяки зусиллям Президента Університету імені Альфреда Нобеля, студенти матимуть додаткову можливість навчання та стажування в університетах теплої Туреччини, а також і можливість вбрати участь у програмі уряду Туреччини Мевлана, аналог програми обміну Європейського Союзу Erasmus+ вже з нового навчального року.

До речі, навчання «Семестр за кордоном» студенти Університету проходять легко та без перешкод з боку студентського деканату та викладачів, а отримують лише допомогу та поради: які документи потрібні, де їх взяти тощо. Зараз студентам можуть семестр навчатися у Польщі, Іспанії, Хорватії, Бразилії, Великій Британії, США, Грузії та Туреччині.

В Університеті імені Альфреда Нобеля на різних програмах навчаються 5 студентів з Туреччини, а прапор цієї країни розміщено на алеї прапорів перед Університетом імені Альфреда Нобеля.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57