Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Події

Побажання випускникам від Президента Університету
Перегляди : 127

Шановні випускники!

Від імені вченої ради, ректорату, студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля мені дуже приємно привітати сьогодні вас та ваших батьків із завершенням відповідального етапу у вашому житті та отриманням не просто диплому бакалавра, а диплому Університету імені Альфреда Нобеля! Дякуємо вам за правильний вибір закладу вищої освіти, а вашим батькам за підтримку, яку вони надавали вам протягом навчання. Вони, як і всі ми в Університеті, можуть пишатися вами!

Наш Університет є лідером вищої освіти та очолює рейтинг кращих приватних закладів вищої освіти в Україні. Більшість з вас разом з дипломом отримують сертифікат міжнародної акредитаційної агенції ZEvА (Німеччина), що підтверджує міжнародне визнання освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля.

Ми пишаємося тим, що вже понад 26 років наш Університет готує конкурентоспроможних випускників, які затребувані на ринку праці або відкривають власний бізнес. Я вірю, в те, що ви будете висококваліфікованими фахівцями, оскільки здобули фундаментальні та водночас сучасні знання. Ваш диплом підтверджує, що ви готові працювати у сучасному, мінливому, глобальному світі.

Під час навчання ви знайшли друзів з різних країн та континентів, ваш рівень мовної підготовки та комунікативні навички і в подальшому сприятимуть особистісному розвитку на міжнародній арені.

Наш Університет створює всі умови для здобуття якісної вищої освіти, задоволення освітніх інтересів з урахуванням індивідуальних запитів студентів. Я маю надію, що особлива атмосфера довіри, що панує в Університеті, дозволила кожному з вас розкрити свої найліпші якості, всебічно реалізувати себе. Команда Університету, і я особисто, надаємо великого значення побудові по-справжньому сучасного, “теплого”, комфортного Університету. Якщо під час навчання комусь із вас довелось зіткнутися з іншим ставленням, то я, як засновник і президент Університету, вибачаюсь і нагадую про відкритість, прозорість та можливість звернутися до мене особисто у зручній для вас формі.

Кожного дня впродовж цих років ми працюємо над культурою та якістю вищої освіти, над тим, щоб ваша освіта і освіта ваших друзів була прозорою, якісною, а головне чесною! Пам'ятайте, що ким би ви не стали, ви здобули найкращу освіту!

Успіхів Вам у складанні вступних іспитів на магістерські програми!

Бажаю вам міцного здоров'я, наснаги та досягнення омріяних цілей!

Нехай вам завжди щастить!

Двері Університету завжди відкриті для наших випускників!


Президент Університету імені Альфреда Нобеля

Борис Холод

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57