Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Події

День абітурієнта 15 червня
Перегляди : 139

День абітурієнта зібрав чимало випускників шкіл 15 червня в Університеті імені Альфреда Нобеля. Більшість молодих людей прагнуть отримати чесну та престижну освіту, яка готує студентів до життя у сучасному глобальному світі.

Абітурієнти спілкувалися з викладачами Університету та завідувачами. Цікава екскурсія доповнила уявлення про інноваційний та надсучасний Університет імені Альфреда Нобеля.

З вітальною промовою виступив Борис Холод, засновник та президент Університету імені Альфреда Нобеля. Він відмітив початок важливого етапу випускників, що пов’язаний з вибором спеціальності та навчанням у закладі вищої освіти. Окремо, зауважив про міжнародне визнання Університету імені Альфреда Нобеля, про міжнародні сертифікації та акредитації.

Також абітурієнти дізналися про важливі досягнення Університету, міжнародні можливості студентів та особливості вступної кампанії.

В цьому році абітурієнти мають можливість вступу без ЗНО та навчатися на програмі паралельних дипломів з академією Бізнесу (Польща, Домброва Гурніча). ЄВІ з іноземної мови не потрібно і тим, хто буде навчатися у магістратурі Університету на базі диплому спеціаліста або магістра.

Було презентовано й новий інститут - Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я, який пропонує інноваційний підхід та змінить стандарти освіти медичної сфери.

Обов’язково завітайте до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля. З липня тут консультуватиме юрист, а фахівці допоможуть створити електронний кабінет та проконсультують абітурієнта щодо документів та можливої кількості заяв.

Радо запрошуємо на навчання!

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57