Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Події

Випуск у Міській Школі Гідів Dnipro City Walks
Перегляди : 86

Перші випускники Міської Школи Гідів Дніпра Dnipro City Walks отримали свої свідоцтва гідів та сертифікати про завершення навчання з рук президента і засновника Університету імені Альфреда Нобеля Бориса Холода та директора «Агентства розвитку Дніпра» Володимира Панченко, і вже можуть проводити екскурсії містом.

«Особисто радію тому, що місто Дніпро взяло курс на розвиток туризму і його промоцію, як на українському рівні, так і за межами нашої країни», – зазначив Борис Холод. «Гід, екскурсовод – це дуже важлива особа у сприйнятті гостями нашого міста. Оскільки ринок тільки розвивається, проблема кадрів існує у всіх сферах індустрії гостинності – у туризмі, ресторанно-готельному бізнесі тощо. Тому до програми навчання, яка складена за стандартами ДТСТУ EN 15565:2008, були долучені провідні історики та краєзнавці міста, фахові викладачі нашого Університету та провідні гіди для надання практичної складової».

Заняття розпочалися у січні, а навчання завершили найстійкіші учні Школи, які прямували до своєї мети – опанувати перспективну професію гіда.

«Той факт, що дипломи Dnipro City Walks також підтримуються Дніпровською Міською радою, надає школі «міського» статусу», – наголосив Володимир Панченко. «Оскільки в інтернеті про наше місто є ще багато неактуальної інформації, впевнений, що завдяки отриманим знанням, які охоплюють теми повної історії міста з найдавніших часів до сучасного періоду, наші випускники зможуть проводити не лише якісні та цікаві екскурсії основними маршрутами міста, але й, за допомогою навичок маркетингу, створять авторські унікальні екскурсії».

Випускники школи також раді участі у проекті та новим перспективам.

«Мої почуття неможливо передати словами. Мрія стала реальністю – я гід! Курс був складним та яскравим! Навчання запам’яталось. Аби бути гідом потрібно оволодіти кількома професіями: бути істориком, архітектором, археологом, психологом, фахівцем зі зв’язків з громадськістю, а також оволодіти ораторським мистецтвом, бути невтомним та терплячим. У Школі отримали багато інформації, ще більше треба вчити. Дякую організаторам, зірковим викладачам та Університету імені Альфреда Нобеля!» – говорить випускниця Оксана Білоус.

Нагадаємо, що Dnipro City Walks - це спільний проект Агентства та Університету разом з Дніпровською туристичною асоціацією

Випуск у Школі гідів перший, але не останній. Далі буде ще багато цікавих зустрічей, обговорень, а головне екскурсій прекрасним містом на Дніпрі.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57