Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

5 грудня 2019 р. пленарним засіданням завершилися заходи, які були організовані кафедрою міжнародних економічних відносин та економічної теорії в рамках проведення XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки». Цього разу конференція викликала неабияку зацікавленість з боку потенційних учасників. Свої заявки та тези виступів надіслали майже 200 учасників не тільки з закладів вищої освіти України (Дніпра, Запоріжжя, Києва, Ірпеня, Херсону, Сєвєродонецька, Львова та інших міст), а також Польщі, Казахстану, Узбекистану та Оману. Палітра досліджень молодих науковців найрізноманітніша та охоплює як проблеми економіки, так і пов’язані з нею проблеми суспільства.

Ключовою подією пленарного засідання став виступ запрошеного гостя — колишньої випускниці спеціальності «Міжнародні економічні відносини», а нині директора департаменту управління проєктами компанії VARUS Олени Асланової. Слухачі дізналися не тільки про важливість формування «Я-бренду», але й отримали практичні рекомендації, як досягти бажаного результату у цій сфері.

Темою виступу студентки II курсу П. Бабенко були причини та наслідки безробіття у країнах Північної Африки. І хоча цей регіон знаходиться досить далеко від України, але не важко знайти багато спільних проблем, які, зокрема, породжують трудову міграцію. Тому логічним продовженням виглядала доповідь студентки І курсу А. Власової щодо проблем міграції в Україні. Вона продемонструвала важливу навичку для майбутнього дослідника: дивитися на проблему всебічно, добре розуміючи її як негативні, так і позитивні наслідки.

Традицією наших конференцій є запрошення до участі у них школярів. На пленарному засіданні цю категорію учасників представляла С. Лапа з НВК-ліцею №100 м. Дніпро, темою виступу якої став вплив ЗМІ та лідерів думок на економічний розвиток.

Характерним є те, що майже 50% тез доповідей, які увійшли до матеріалів конференції, були написані англійською мовою. Оскільки майже дві третини слухачів, які були присутні в залі, навчаються англійською мовою, то жодних проблем для розуміння не викликав англомовний виступ студента І курсу О. Басіча. Тим більше, що темою дослідження були такі близькі проблеми грального бізнесу.

Завершальним «акордом» пленарного засідання став виступ студентки IV курсу І. Сьоміч щодо інтеграції України у глобальне економічне середовище через участь у зонах вільної торгівлі.

Чергова конференція підтвердила, що отримання навичок академічного письма, уміння будувати презентацію своїх досліджень та «тримати удар» під час публічних виступів – це саме ті якості, які так необхідні для підготовки сучасного фахівця.

Готуємося до наступної, XXVIII конференції, проведення якої заплановано на квітень 2020 року!

З матеріалами конференції можна ознайомитися тут.

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52