Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Медицина – новий освітній напрям нового Інституту. Отримайте кваліфікацію лікаря за спеціальністю 222 «Медицина» вже з вересня 2019 року!

Отримати кваліфікацію лікаря за спеціальністю 222 «Медицина» з вересня 2019 року стає можливим у ПЗВО "Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я" на базі Університету імені Альфреда Нобеля у Дніпрі для українських та іноземних студентів.

Приватний заклад вищої освіти "Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я" - це сучасний медичний виш, який було створено у 2018 році на основі найкращих традицій вищої медичної освіти Київського Медичного Університету та найкращих сучасних інноваційних тенденцій менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля.

Інститут має ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти щодо підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Ліцензія МОН від 28.11.2018.

Клінічна практика проходить в сучасних медичних центрах міста Дніпра з другого року навчання.

Переваги навчання у "Дніпровському інституті медицини та громадського здоров'я":

- диплом державного зразка;

- навчання за спеціальністю 222 «Медицина», що інтегрує інноваційні наукові методи класичного навчання і сучасних медичних практик;

- навчання відповідно до європейських стандартів;

- можливість поглибленого вивчення медичної термінології іноземною мовою та проходження практик за програмами академічної мобільності та програмами партнерства;

- за підтримки студентських товариств ПВНЗ «Київський медичний університет» та Університету імені Альфреда Нобеля брати участь у науково-практичній та дослідницькій діяльності;

- набуття практичних навичок у провідних клінічних закладах охорони здоров’я м. Дніпра;

- закордонне стажування;

- вчитися у видатних діячів науки та медицини;

- отримати позаконкурсне післядипломне навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі та аспірантурі.

ДІМЗ пропонує унікальні можливості для розвитку особистості кожного студента.

Маєте запитання?

Звертайтеся: (099) 378-92-33 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/dimph.ua

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57