Міжнародне визнання Університету імені Альфреда Нобеля відмітила міністр освіти та науки України

11-12 червня 2019 року відбулася міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти» у Києві.

На конференції було обговорено національні освітні політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, ознайомилися з кращими практиками щодо забезпечення якості вищої освіти (використання можливостей інтернаціоналізації, вивчення та запровадження англійської мови в сфері вищої освіти та науки) та проблеми розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, під час свого виступу зауважила про необхідність українським ЗВО показувати себе на міжнародному рівні, та окремо відмітила міжнародні акредитації Університету імені Альфреда Нобеля.

«Найбільший для нас зараз виклик - зовнішнє забезпечення якості освіти. Що ми для цього вже зробили? Є низка заходів, в тому числі, завдяки міжнародним проектам, які пройшли вже міжнародну акредитацію і відчули всі процедури та проблематику міжнародної акредитації.

В Україні є принаймні один приватний Університет імені Альфреда Нобеля, який акредитував 17 освітніх програм у Німеччині.

Члени консорціуму Erasmus+ НERE пройшли пілотну міжнародну акредитацію. Члени консорціуму Erasmus+ C3QA зараз проходять акредитацію Ph.D. програм. Є ще інші приклади, коли освітні програми українських університетів акредитуються міжнародними агенціями. В нас кілька закладів мають престижну міжнародну акредитацію програм МВА».

Університет імені Альфреда Нобеля з дня свого заснування, у 1993 році, приділяє значну увагу якості вищої освіти. Міжнародні акредитації освітніх програм та їх відповідність найвищим освітнім стандартам - стратегічна мета Університету імені Альфреда Нобеля. Викладачі та студенти не на словах знають, що таке пройти міжнародну акредитацію та отримати сертифікат, адже щороку відчувають на собі вимоги та процедури міжнародної акредитації.

Сьогодні Університет імені Альфреда Нобеля має міжнародні сертифікати та акредитації освітніх програм від Європейської ради бізнес-освіти (ECBE), Центральної агенції з оцінки та акредитації ZEvA та сертифікат ISO 9001:2015.

Випускники Університету імені Альфреда Нобеля отримують до свого диплому про вищу освіту сертифікат ZEvA, що гарантує визнання диплома Університету імені Альфреда Нобеля у світі.

Минулого року Університет імені Альфреда Нобеля став учасником американської Асоціації з розвитку університетських бізнес шкіл (AACSB). Випускники програми МВА Міжнародної Школи Бізнесу ISB вперше отримали диплом, на якому розміщено логотип AACSB, Association to Advance Collegiate Schools of Business, а за кілька років додаток до диплому з таким логотипом отримають більшість випускників Університету імені Альфреда Нобеля. У квітні пройшла реакредитацію Європейської ради бізнес-освіти (ECBE) програма МВА. У висновках експерти ECBE продовжили акредитацію програми на 4 роки, хоча зазвичай її дають лише на 3 роки.

Сучасна та якісна освіта в Університеті імені Альфреда Нобеля вже давно відповідає найвищим освітнім стандартам. Випускники Університету впевнені у своєму майбутньому, вміють вчитися та здобувають впевнені перемоги у бізнесі та науці.