Корпоративна магістратура в Університеті імені Альфреда Нобеля – пропозиція для компаній

Кваліфікована та вмотивована команда є запорукою успішного бізнесу!

Стояти на місці – сьогодні означає рухатись назад, тому Університет імені Альфреда Нобеля пропонує допомогу - підвищити рівень професійних компетенцій працівників та рівень їх вмотивованості.

Керівники підприємств та відділів кадрів зверніть увагу на пропозицію від інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля – корпоративне навчання у магістратурі кількох співробітників або цілого відділу компанії.

Навчайтеся у кращому приватному Університеті на вигідних умовах!

Група з 5 осіб з одного підприємства чи групи компаній – отримають знижку 10% на навчання у магістратурі Університету імені Альфреда Нобеля, якщо будуть навчатися на будь-якій спеціальності.

6 та більше співробітників з однієї компанії матимуть знижку 15% на навчання у магістратурі.

12-15 осіб з одного підприємства, навчаючись на одній спеціальності, можуть розраховувати на спеціальний підхід до графіка навчання та зможуть впливати на зміст своєї освіти, адже викладачі Університету звернуть увагу на необхідні знання та специфіку роботи підприємства та галузі, запропонують спеціальні завдання та розглянуть кейси, які релевантні для роботи компанії. Дипломний проект також буде виконано на базі підприємства.

Навчатися можна як на денній формі навчання так і на вечірній (щосуботи).

Студенти корпоративних програм можуть розраховувати як на український диплом магістра державного зразка від Університету імені Альфреда Нобеля, так і на диплом магістра польського вишу (за бажанням).

Бакалаври вступають:

- без ЗНО, за внутрішніми іспитами, на польську програму

або

- складають ЄВІ під час спеціальної сесії, яка відбудеться 5 листопада (згідно з наказом МОН). Реєстрація буде відкрита з 7 до 15 жовтня у приймальній комісії Університету імені Альфреда Нобеля.

Фахівці з дипломом магістра або спеціаліста складають внутрішні іспити на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

Документи для вступу:

• заява;
  • диплом бакалавра/спеціаліста/магістра та додаток до нього;
  • Сертифікат ЄВІ з іноземної мова (для бакалаврів);
  • 4 фотокартки розміром 3х4 см;
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки);
  • копія довідка/витяг до ID про реєстрацію.
  • копія ідентифікаційний код платника податків;
  • копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;

Перелік спеціальностей магістр (денна форма навчання)

Перелік спеціальностей магістр (вечірня форма навчання)

Методичні матеріали для підготовки до вступних випробувань

Перелік спеціальностей для отримання польського диплома

Тарифи на навчання на 2019-2020 рік

Прийом документів:

- до 30 вересня 2019 року – для тих бакалаврів, хто обере тільки польський диплом магістра

- до 30 вересня 2019 року – для тих, хто вже має диплом магістра або спеціаліста (без ЄВІ)

- до 30 листопада 2019 року - для тих, хто складатиме спеціальну сесію ЄВІ

Залишилися запитання? Телефонуйте та заходьте:

(098) 700-00-47

(095) 700-00-47

(063) 700-00-47

вул. Січеславська Набережна, 18 Дніпро.