Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Делегація СНАУ досліджує досвід Університету імені Альфреда Нобеля

Про діяльність та досягнення Університету імені Альфреда Нобеля добре відомо за межами регіону та країни. Переймати досвід організації навчального процесу, грантової та міжнародної діяльності інноваційного Університету приїхали представники Сумського національного аграрного Університету на чолі з ректором Ладикою Володимиром.

Впродовж дня відбувся ряд офіційних та робочих зустрічей, презентації, екскурсія Університетом імені Альфреда Нобеля.

Під час зустрічей було обговорено шляхи співпраці, спільну участь у європейських грантових програмах. Представників СНАУ цікавила організація навчального та виховного процесу в Університеті без деканів, робота департаменту дидактики, участь у міжнародних проектах та грантах, 100% рівень працевлаштованості випускників Університету. Було обговорено підхід до дуальних програм та потребу організації дистанційної освіти. Окрім, дослідження кращих практик, було досягнуто домовленості про спільну участь у міжнародних грантах та організацію програм обміну для студентів.

Подібна співпраця доводить, що у студентів Університету імені Альфреда Нобеля з’являються додаткові можливості завдяки першим точкам спільної плідної співпраці між ЗВО.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57