Університет імені Альфреда Нобеля в МДЦ «Аврора»

Серед багатьох традицій Університету імені Альфреда Нобеля однією з улюблених є зустріч з дітьми у міжнародному дитячому центрі «Аврора».

Цього разу День Університету імені Альфреда Нобеля на березі Чорного моря відбувся 21 серпня 2019 року. Старші аврорівці 5 зміни стали учасниками гри «Інтелектуалка», співавторами якої був Університет імені Альфреда Нобеля. Представникам Університету було цікаво слідкувати за ходом змагання серед команд, які мали за хвилину знайти відповідь на запитання з різних сфер діяльності та науки. Більшість питань гри відповідала сучасному складу спеціальностей Університету.

Тетяна Мішустіна, проректор із стратегічного розвитку та комунікацій Університету імені Альфреда Нобеля, відмітила, що учасники були просто неймовірними. Вони вразили своєю кмітливістю та емоціями. Цих молодих людей у ролі студентів раді вітати у стінах Університету.

У свою чергу діти дізналися про спеціальності, міжнародні можливості, гранти на безкоштовне навчання в інноваційному та теплому Університеті імені Альфреда Нобеля

Гра відбулася на високому рівні, а переможці отримали спеціальні призи від Університету, які будуть нагадувати про перемогу та перспективу навчання в сучасному університеті європейського рівня.

Результат співпраці Університету та МДЦ «Аврора», за словами Володимира Сергеєва, заступника директора МДЦ та Члена Наглядової ради Університету імені Альфреда Нобеля, є велика кількість випускників та студентів, які дізналися про свою Alma Mаter, фішка якої – міжнародна співпраця у форматі «У Дніпрі, як у Європі», саме на відпочинку у таборі.

Ще багато разів делегація Університету буде в гостях в «Аврорі» з презентацією одного з кращих Університетів, який працює по-сучасному, бо так має бути у 21 столітті.

Аврорівці виростають і стають студентами Університету, в той же час студенти, які працювали вожатими, стають штатними співробітниками центру, проте незмінним залишається щорічний День Університету в МДЦ «Аврора».