День Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

Міжнародне об’єднання студентів “Молодь за доступну освіту та мир на планеті”

Програма заходів, присвячених святкуванню

Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки

(3 жовтня 2019 року)

10.00 - 10.40 Урочисте відкриття Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки. Звернення Міжнародного об’єднання студентів “Молодь за доступну освіту та мир на планеті” до ООН з пропозицією визнати перший четвер жовтня Днем Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки (меморіально-парковий комплекс «Планета Альфреда Нобеля», вул. Січеславська Набережна, 18)

11.00 - 11.40 Танцювальний флешмоб «U*STEP», у якому візьмуть учать понад 700 студентів міста, в тому числі студенти з інших країн, які навчаються у Дніпрі. Вивчаємо найбільш впізнаванні танцювальні рухи під керівництвом клубу «Штурм». Місце проведення – вул. Січеславська Набережна, фонтан «Сфера»

12.00 - 14.00 Всеукраїнський круглий стіл центрів міжнародної освіти університетів України за темою «Глобальна доступна освіта» (Українсько-Польський Центр, ауд. 2502)

12.30 - 14.00 Фінал конкурсу творчих робіт з нагоди Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки “Молодь за доступну освіту та мир на планеті” (Університет імені Альфреда Нобеля, Зала Нобелівських лауреатів)

09.00-11.00 Виставка картин «Дотик», експозиція творчих робіт учасників конкурсу «Ми можемо змінити Світ», презентація національних общин (меморіально-парковий комплекс «Планета Альфреда Нобеля»).