Старт програми MBA-2019

10 вересня 2019 року в Міжнародній Школі Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля стартувала оновлена програма MBA-2019.

На welcome-meeting слухачі програми детально ознайомилися:

· зі структурою і змістом кожного модуля програми і провідними спікерами курсів,

· з принципами і технологіями навчання за програмою МВА,

· із системою оцінювання прогресу слухачів й очікуваними результатами навчання.

image

Програма MBA Міжнародної Школи Бізнесу IBS-ANU включає в себе базові технології для ефективного розвитку і побудови успішної бізнес-моделі, грамотного управління продажами, позиціонування компанії на ринку, бізнес-аналізу і т.д. Вона забезпечує не тільки теоретичну, а й практичну підготовку в галузі менеджменту та суміжних дисциплін.

Метою навчання на програмі є формування ключових управлінських компетенцій, професійний та особистий розвиток через комплексне поєднання бізнес-освіти з потужним міжнародним фокусом, оволодіння ефективними інструментами вирішення бізнес-завдань.

З початком занять студентів привітала директор Міжнародної Школи Бізнесу IBS-ANU к.е.н., доцент Красовська Олена Юріївна, яка розповіла про переваги програми MBA, міжнародне визнання програм IBS-ANU провідними світовими агенціями із забезпечення якості в сфері бізнес-освіти. Відбулося перше знайомство з аудиторією, де кожен учасник нової програми розповів про себе й цілі, які хотілося б досягти в процесі навчання за програмою МВА.

IBS-ANU Team вітає усіх з початком нового навчального року і бажає відкриття нових горизонтів і можливостей!

Розвиваймося разом!