Запрошуємо на курс «Медіа. Навички та знання які змінять уявлення про світ та про себе»!

Вперше Вища Школа Media&Production, освітній проект 1+1 медіа, спільно з Університетом імені Альфреда Нобеля та агенцією Faberge, розробили унікальну програму для студентів вишу в Дніпрі.

Щоб бути успішним у будь-якій сфері, потрібно постійно вдосконалюватися. Зараз найактуальнішим є крос-галузева освіта. Чим більше різних спеціалізацій ми вивчаємо тим універсальнішими стаємо роботодавцям, тим унікальнішими стаємо на ринку праці. Ми проаналізували найнеобхідніші навички студентам в еру штучного інтелекту, включили в програму інструменти, які допоможуть їх напрацювати.

Пропонуємо вашій увазі – Курс «Медіа. Навички та знання які змінять уявлення про світ та про себе», який включатиме в себе блоки:

1. Публічні виступи та сторітеллінг
2. Маркетингова стратегія контенту
3. Чому ведучий не диктор
4. Практичні інструменти діджитал аналітики та тренди в соціальних медіа
5. Сценарна майстерність
6. Режисер + креативність
7. Постпродакшн в освітніх продуктах. Поради по зйомках та монтажу влогів
8. Перегляд влогів студентів. Фідбек. Інформ-приводи в Дніпрі, репутаційний PR. Екзамен.

Якщо бажаєш змінити себе та світ на краще – долучайся до навчання. Кількість місць обмежена.

Залік по даному курсу заноситься до диплому студентів Університету імені Альфреда Нобеля!

Вартість курсу 2800 гривень для студентів Університету імені Альфреда Нобеля.

Для студентів інших ЗВО вартість складає – 4 100 гривень.

Заняття розпочинаються 08.10.2019 року.

8 модулів по 3 години

2 вівторка на місяць

Термін навчання: Жовтень 2019 – Січень 2020

Оплата за курс за посиланням: https://2event.com/events/1790645

За подробицями звертайтеся у студентський деканат Університету імені Альфреда Нобеля або до куратора проекту Оксани Ковалевич (067) 955-61-16.