Майстер-клас зі створення резюме відбувся на базі Університету імені Альфреда Нобеля

25 вересня студентська спілка підприємців та Центр підтримки малого та середнього бізнесу Дніпропетровської обласної ради провели на базі Університету імені Альфреда Нобеля майстер-клас зі створення резюме.

Цей маленький документ має вельми важливі функції, адже він має презентувати найкращі якості кандидата, виділити його на фоні інших та розповісти про мотивацію й досвід роботи.

Серед учасників майстер-класу були студенти Університету імені Альфреда Нобеля, Дніпровської політехніки, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, а також Університету митної справи та фінансів.

Зацікавлені студенти уважно слухали експерта та спікерів, занотовували поради щодо резюме та мотивації.

Перед студентами виступили:

• Ірина Дороленко, керуючий партнер Центру трансформації бізнесу «DOCH», екс-директор з маркетингу «Steko» та «Prostor»,
  • Вікторія Дьоміна та Юлія Мащинова, представники консалтингової групи АМ,
  • Наталія Яценко, засновниця ВПД «ФорматА+».

Учасники майстер-класу отримали дуже багато інформації, відтепер вони чітко розуміють, яку саме інформацію бажає побачити у резюме роботодавець, що має вказати кандидат для отримання роботи.