Запрошуємо старшокласників на професійні канікули!

Ви навчаєтесь в 10 чи 11 класі і ще не визначилися з майбутньою професією або ще важко уявити, чим б хотіли займатися у майбутньому? Тоді проект Університету імені Альфреда Нобеля «Професійні канікули: 5 кроків до майбутньої професії» - саме для Вас!

Університет запрошує старшокласників на професійні канікули – це 5 днів нових знайомств, цікавих зустрічей, корисних знань, нових навичок та веселих канікул. Наш проект - це особистий розвиток та впевнений крок до майбутньої та улюбленої професії.

Запрошуємо до Університету імені Альфреда Нобеля під час канікул. Протягом 5 днів буде змога пройти профорієнтаційне тестування, спробувати себе в кількох професіях, взяти участь у ділових іграх та тренінгах, і зокрема пройти тренінг з психологічної підготовки до ЗНО та ДПА.

Потрапити до нас дуже просто. Для участі у заході потрібна обов’язкова попередня реєстрація: зареєструватися

Це безкоштовно!

Раді зустрічі в інноваційному та теплому Університеті імені Альфреда Нобеля!