Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Міжнародні проєкти

ПРОГРАМА ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ

https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/promocja-jezyka-polskiego

Проєкт «Навчання польської мови в Україні»

Університет імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро) спільно з Університетом імені Адама Міцкевича (м.Познань, Польща) виграв грант в рамках програми NAWA на реалізацію проєкту «Навчання польської мови в Україні». Період реалізації: з 01.11.2020 по 31.08.2021.

Метою проєкту є підвищення кваліфікації та професійної майстерності викладачів польської мови, культури та історії Польщі. Учасники проєкту візьмуть участь у дистанційному курсі, майстер-класах та семінарах провідних фахівців Університету імені Адама Міцкевича та Університету імені Альфреда Нобеля. 

Інноваційна програма лекторського курсу побудована на використанні новітніх методів та інструментів дистанційного навчання. У рамках курсу заплановано 5 тематичних модулів з питань дидактики й методології, аспектів сучасної польської мови, майстерності викладання та планування лекцій, а також форм гейміфікації у процесі навчання польської мови. Курс передбачає поглиблення знань щодо сучасної культури Польщі, традицій регіонів та історичних аспектів становлення держави. 

Початок конкурсного відбору учасників проєкту 1 листопада 2020 року.

Слідкуйте за новинами проєкту!

Контакти:

Анна Бондарович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38(097) 456-26-06


1mob

Проєкт EIW 3 “Entrepreneurship is a woman 3” (ID882194 COSME)
в рамках програми Європейської комісії «Еразмус для молодих підприємців»

Детальніше

В лютому 2020 року Університет імені Альфреда Нобеля став членом міжнародного консорціуму компаній з 10-ти держав, які реалізують проєкт “Підприємництво має жіноче обличчя” в рамках програми “Еразмус для молодих підприємців” за фінансової підтримки Європейської комісії. Університет імені Альфреда Нобеля – єдиний в Україні університет, який є офіційним контактним пунктом програми “Еразмус для молодих підприємців”.

Програма “Еразмус для молодих підприємців” – це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим та амбітним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців в країнах Євросоюзу, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним партнером. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації менторської програми нового підприємця в країні підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Якщо ваша компанія зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності не більше 3-х років або ви серйозно розглядаєте можливість створення власного бізнесу, володієте мовою однієї з 37 країн-учасниць, ви мотивовані та готові зробити свій внесок в розвиток бізнесу підприємця, зв’яжіться з нами.

Учасники, які вже пройшли стажування за цією програмою, як правило, отримують цілий ряд переваг, серед яких можливість співпрацювати з іншими підприємцями та розвивати транснаціональну ділову співпрацю; створення мережі контактів і міцних зв'язків, які можуть бути корисні для обміну досвідом; отримання рекомендації та започаткування партнерства за кордоном; розвиток ваших мовних навичок.

Для того, щоб взяти участь в програмі, перейдіть по цьому посиланню, оберіть Університет імені Альфреда Нобеля контактним пунктом.

Телефонуйте до нас +380679931136 та пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації на офіційному вебсайті програми.

1mob

Детальніше

Участь у проєкті USAID “DOBRE” в межах членства у Консорціумі проєкту «Consortium for Public Administration Education Enhancement», метою якого є створення освітніх програм всіх рівнів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

1mob

Детальніше

Успішна участь у масштабній програмі Британської Ради «Розвиток Лідерського Потенціалу Університетів України» з проєктом «Створення регіонального хабу гейміфікації навчального процесу “Нобель-Quiz”.

1mob

Реалізація проєкту “Освіта для всіх і для кожного”
ФОНД ЛІДЕРИ ЗМІН, СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ім. Лейна Кіркланда

Детальніше

4-7 квітня, 2019 відбулися робочі та інтеграційні зустрічі та дискусійна панель «Доступність вищої освіти для людей з інвалідністю у контексті інклюзії та реалізації стратегії рівних можливостей». Крім того було обговорено концепцію прискорення процесу соціальної інтеграції людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступної та якісної вищої освіти. Мета проєкту — сприяти підвищенню якості та доступності вищої освіти для людей з інвалідністю.

1mob

Детальніше

Міжнародний Вишеградський Фонд є міжнародною організацією, яка розташована в Братиславі (Словаччина). Метою Фонду є сприяння та активізація тісної співпраці між мешканцями та організаціями в регіоні і також у Вишеградській четвірці (Чеська республіка, Угорщина, Польща та Словаччина)та інших країнах, особливо Північних Балканах та країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). Діяльність Фонду спрямована на підтримку загальнокультурних, науково-дослідних та освітніх проектів, проведення молодіжних обмінів (для студентів), транскордонних проектів та сприяння туризму, а також для програм індивідуальної мобільності (стипендії, проживання). Щорічний бюджет Фонду складає 8 млн. євро.

Наш сайт

У 2013 році Університет імені Альфреда Нобеля виграв та успішно реалізував протягом 2013-2015 років грант Міжнародного Вишеградського фонду. У листопаді 2016 року був підписаний контракт про подовження Гранту з січня 2017 по червень 2018 року.

З січня 2017 року стартував проект «Трансформаційні та освітні процеси у країнах Вишеградської групи»

Метою проекту є створення елективного курсу, спрямованого на ознайомлення студентів з політичним, економічним та соціальним досвідом переходу країн Вишеградської четвірки від планової до ринкової економіки, а також огляд проблем,викликів та можливостей, пов’язаних із членством у ЄС, з якими доводиться мати справу країнам Центральної та Східної Європи під час таких процесів в економіці, та їх впливом на вирішення широких політичних та економічних питань, пов’язаних з цим переходом.

Контакти:

Іщенко Тамара Володимирівна

Тел. +380562 31-20-30

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1mob

Детальніше

Tempus (Tempus/Tacis - JEP – 27224 - 2006 - Бенефіціар проєкту — Університет Амстердаму, партнер проєкту — Університет імені Альфреда Нобеля. Проєкт: На шляху підвищення конкурентоспроможності українського сільського господарства — розробка нової програми MBA-degree в галузі сільського господарства.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57