Центр європейських проєктів

Пропозиції від Центру європейських проєктів

Місія Центру європейських проєктів - інтеграція Університету імені Альфреда Нобеля до європейського освітнього простору, сприяння вдосконаленню освітніх технологій, просування якості освіти в університеті на світовий рівень, сприяння інноваційному розвитку університетської науки та її інтеграція з бізнесом задля сталого розвитку університету та людського потенціалу регіону та України.

Основна мета діяльності Центру європейських проєктів – сприяння підвищенню конкурентоспроможності Університету імені Альфреда Нобеля на світовому ринку освітніх послуг; просування якісних освітянських послуг з урахуванням потреб та очікувань світового ринку праці; сприяння інтеграції науковців університету у світовий науково-освітній простір за рахунок інтенсифікації академічної мобільності; забезпечення сталого розвитку університету шляхом використання фінансових інструментів Єврокомісії та інших грантодавців.

В перспективі 2016-2020 роки виділяються основні напрямки діяльності Центру європейських проєктів:

• Розвиток програм кредитної та ступеневої мобільності студентів та академічної мобільності викладачів та адміністративного персоналу університету. Активна участь у програмі Еразмус+ та інших обмінних програмах.
  • Розробка та реалізація проєктів для досягнення мети та виконання стратегічних завдань Університету імені Альфреда Нобеля.
  • Розвиток потенціалу Центру європейських проєктів та промотування діяльності Центру.
  • Розвиток м’якої інфраструктури університету для активного використання можливостей європейських структурних фондів.
  • Створення сталої системи партнерських відносин з провідними вишами світу, посольствами іноземних держав в Україні та донорськими організаціями як національного так і світового рівня.

Співробітники Центру європейських проєктів

ІЩЕНКО Тамара Володимирівна

БОНДАРОВИЧ Ганна Євгенівна

КИРПА Дмитро Вікторович
+380562 31-20-30

В Центрі європейських проєктів студенти та викладачі можуть отримати консультацїї за програмами Erasmus+, Polonez, Kirkland, а також інформацію про актуальні конкурси, пропозиції та гранти.