Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Міжнародні проєкти

1mob

Проєкт EIW 3 “Entrepreneurship is a woman 3” (ID882194 COSME)
в рамках програми Європейської комісії «Еразмус для молодих підприємців»

Детальніше

Проєкт Erasmus for Young Entrepreneurs – це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасниках цієї Програми, а досвідченим підприємцям — дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним ними партнерами. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Основна мета проєкту «EIW3» - сприяти розвитку та просуванню жіночого та соціального підприємництва в Європі та підвищенню конкурентоспроможності європейських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують жінки та потенційних жінок-засновників стартапів шляхом організації обміну досвідом між початківцями та досвідченими підприємцями, надання доступу до нових ринків, пошуку потенційних бізнес-партнерів та встановлення ділових контактів.

1mob

Детальніше

Участь у проєкті USAID “DOBRE” в межах членства у Консорціумі проєкту «Consortium for Public Administration Education Enhancement», метою якого є створення освітніх програм всіх рівнів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

1mob

Детальніше

Успішна участь у масштабній програмі Британської Ради «Розвиток Лідерського Потенціалу Університетів України» з проєктом «Створення регіонального хабу гейміфікації навчального процесу “Нобель-Quiz”.

1mob

Реалізація проєкту “Освіта для всіх і для кожного”
ФОНД ЛІДЕРИ ЗМІН, СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ім. Лейна Кіркланда

Детальніше

4-7 квітня, 2019 відбулися робочі та інтеграційні зустрічі та дискусійна панель «Доступність вищої освіти для людей з інвалідністю у контексті інклюзії та реалізації стратегії рівних можливостей». Крім того було обговорено концепцію прискорення процесу соціальної інтеграції людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступної та якісної вищої освіти. Мета проєкту — сприяти підвищенню якості та доступності вищої освіти для людей з інвалідністю.

1mob

Детальніше

Міжнародний Вишеградський Фонд є міжнародною організацією, яка розташована в Братиславі (Словаччина). Метою Фонду є сприяння та активізація тісної співпраці між мешканцями та організаціями в регіоні і також у Вишеградській четвірці (Чеська республіка, Угорщина, Польща та Словаччина)та інших країнах, особливо Північних Балканах та країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). Діяльність Фонду спрямована на підтримку загальнокультурних, науково-дослідних та освітніх проектів, проведення молодіжних обмінів (для студентів), транскордонних проектів та сприяння туризму, а також для програм індивідуальної мобільності (стипендії, проживання). Щорічний бюджет Фонду складає 8 млн. євро.

Наш сайт

У 2013 році Університет імені Альфреда Нобеля виграв та успішно реалізував протягом 2013-2015 років грант Міжнародного Вишеградського фонду. У листопаді 2016 року був підписаний контракт про подовження Гранту з січня 2017 по червень 2018 року.

З січня 2017 року стартував проект «Трансформаційні та освітні процеси у країнах Вишеградської групи»

Метою проекту є створення елективного курсу, спрямованого на ознайомлення студентів з політичним, економічним та соціальним досвідом переходу країн Вишеградської четвірки від планової до ринкової економіки, а також огляд проблем,викликів та можливостей, пов’язаних із членством у ЄС, з якими доводиться мати справу країнам Центральної та Східної Європи під час таких процесів в економіці, та їх впливом на вирішення широких політичних та економічних питань, пов’язаних з цим переходом.

Контакти:

Іщенко Тамара Володимирівна

Тел. +380562 31-20-30

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1mob

Детальніше

Tempus (Tempus/Tacis - JEP – 27224 - 2006 - Бенефіціар проєкту — Університет Амстердаму, партнер проєкту — Університет імені Альфреда Нобеля. Проєкт: На шляху підвищення конкурентоспроможності українського сільського господарства — розробка нової програми MBA-degree в галузі сільського господарства.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57