Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Міжнародний Вишеградський фонд

visegrad

Міжнародний Вишеградський Фонд є міжнародною організацією, яка розташована в Братиславі (Словаччина). Метою Фонду є сприяння та активізація тісної співпраці між мешканцями та організаціями в регіоні і також у Вишеградській четвірці (Чеська республіка, Угорщина, Польща та Словаччина)та інших країнах, особливо Північних Балканах та країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). Діяльність Фонду спрямована на підтримку загальнокультурних, науково-дослідних та освітніх проектів, проведення молодіжних обмінів (для студентів), транскордонних проектів та сприяння туризму, а також для програм індивідуальної мобільності (стипендії, проживання). Щорічний бюджет Фонду складає 8 млн. євро.

Наш сайт

У 2013 році Університет імені Альфреда Нобеля виграв та успішно реалізував протягом 2013-2015 років грант Міжнародного Вишеградського фонду. У листопаді 2016 року був підписаний контракт про подовження Гранту з січня 2017 по червень 2018 року.

З січня 2017 року стартував проект «Трансформаційні та освітні процеси у країнах Вишеградської групи»

Метою проекту є створення елективного курсу, спрямованого на ознайомлення студентів з політичним, економічним та соціальним досвідом переходу країн Вишеградської четвірки від планової до ринкової економіки, а також огляд проблем,викликів та можливостей, пов’язаних із членством у ЄС, з якими доводиться мати справу країнам Центральної та Східної Європи під час таких процесів в економіці, та їх впливом на вирішення широких політичних та економічних питань, пов’язаних з цим переходом.

Контакти:

Іщенко Тамара Володимирівна

Тел. +380562 31-20-30

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57