Актуальні пропозиції від Центру грантових проєктів

Шановні викладачі та студенти!

Пропонуємо Вам інформацію для ознайомлення з щойно відкритими та актуальними конкурсами, програмами та наявними можливостями для вас.

➡️ Програма імені Фулбрайта в Україні

➡️ Унікальна програма віртуальної мобільності!

➡️ Запрошуємо взяти участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA»

➡️ Програма популяризації польської мови!

➡️ Унікальна програма віртуальної мобільності!

➡️ Програми «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на 2022-2023 н.р.

➡️ Обмін підприємницьким досвідом та знаннями

➡️ Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування для освітян і науковців в Болгарії

➡️ Mitacs Globalink Research Internship - дослідницьке стажування в кращих університетах Канади

➡️ Еразмус для молодих підприємців