Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

1-й Нобелівський форум Абітурієнтів 2022!

Вступну кампанію 30 ювілейного набору в Університет імені Альфреда Нобеля розпочато!

Ми радо вітали учасників 1-го Нобелівського форуму Абітурієнтів 2022! ?

Про сучасну, якісну та чесну освіту, яку надає своїм здобувачам Університет імені Альфреда Нобеля та про підтвердження міжнародної акредитації Німецького агентства з оцінювання та акредитації ZEvA ?? розповіла О. Ю. Красовська, проректор з розвитку.

Олена Юріївна зазначила, що відповідність освіти європейським стандартам вищої освіти, є одним з пріоритетних напрямків розвитку Університету. Для випускників – це визнання диплому у міжнародному просторі та більш широкі можливості для працевлаштування. До речі в Університеті працевлаштоване 99,5% випускників (за даними Центру зайнятості)

Аліса Магдіч – керівник сектору англомовних програм, презентувала можливість отримати британський диплом за програмою BA (Hons) in International Management, валідовану Університетом Уельсу Трініті Сент Девід, UK ??.

У форумі взяли участь випускники університету.

«Для мене Університет імені Альфреда Нобеля – це Університет передових можливостей. Бажаю всім дійти до зваженого рішення і ніколи про нього не жалкувати» - зазначила Ксенія Шепотько, випускниця Університету імені А. Нобеля, а нині студентка магістратури Уханського університету (Китай). Ксенія розповідала про міжнародні можливості та студентське життя в університеті.

Питання щодо підготовки до Вступної кампанії 2022 озвучила Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії.

Крім того, в рамках форуму абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з завідувачами кафедр та поставити їм питання стосовно освітніх програм, та як та чому навчають бакалаврів та магістрів.

Слідкуйте за нашими новинами та найближчим часом ви дізнаєтесь про останні зміни у законодавстві про вищу освіту, складання ЗНО, правила вступу до закладів вищої освіти та як обрати спеціальність і той самий ЗВО.

Приєднуйтесь до команди успішних! ?

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57