5-й Всеукраїнський готельний форум: чим цікавий для професійного навчання цей захід?

Науково-педагогічні працівники кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля професор Світлана Павлівна Кожушко та доцент Світлана Геннадіївна Захарова взяли участь у 5 Всеукраїнському готельному форумі, який проходив 15-16 жовтня у Києві.

Це подія, де панувала атмосфера гостинності, креативності та співпраці; місце, де фахівці галузі, яка чи не найбільше страждає від пандемії, об’єдналися для того, щоб спільними зусиллями здолати цей виклик; це місце (і це для нас чи не найважливіше), і де викладачі кафедри мали унікальну можливість протягом двох днів ознайомитися з найновішими трендами готельного бізнесу, щоб поділитися цією інформацією з нашими здобувачами!

Два дні роботи 5 Всеукраїнського готельного Форуму були дуже насиченими та продуктивними. Власники й керівники готелів, керівники служб ділилися своїм досвідом управління готелями, інноваційними технологіями обслуговування.

На Форумі багато уваги приділялося роботі готельно-ресторанних підприємств в умовах пандемії, пропонувалися рішення щодо виходу з кризової ситуації. Результатом участі у форумі буде збагачення змісту професійних дисциплін інформацією та реальним досвідом від практиків – найвідоміших готельєрів України.

Водночас з підвищенням кваліфікації, викладачі кафедри налагоджували ділові контакти, безумовно, які позитивно вплинуть на якість професійного навчання здобувачів за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа». Встановлено цікаві знайомства та окреслено перспективи співпраці з провідними готелями України.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими студентами, щоб поділитися з ними отриманою від практиків інформацією. Адже наша мета – підготувати фахівців, які будуть потрібні на ринку персоналу готельно-ресторанного бізнесу.