Активізуємо наукову складову PhD

15 квітня 2020 р. відбулося засідання Клубу аспірантів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля у форматі відеоконференції в Zoom.

Розглядалася актуальна для аспірантів тема щодо проведення наукових досліджень та їх апробації.

Обговорювались питання, пов’язані з вимогами до рівня наукової кваліфікації здобувача, апробацією матеріалів за тематикою дослідження.

Практична частина засідання дозволила сформувати й виявити уміння працювати з літературою та оформляти список використаних джерел, а також підготувати тези й статтю.

Домашнє завдання аспірантам систематизує їх робочий час для оформлення проведених досліджень й посилить відповідальність за результати.