Актуальні питання податкового законодавства від представників Головного управління ДПС у Дніпропетровської області

29 жовтня 2021 року відбулася зустріч у форматі онлайн заступника начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровської області Валерія Леонова зі студентами Університету імені Альфреда Нобеля на тему «Актуальні питання податкового законодавства».

В зустрічі також брали участь начальник управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС Осипова Манушак; начальник відділу адміністрування ПДВ управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС Добросовістна Неля; начальник відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС Кирпа Юлія; заступник начальника координації та моніторингу доходів бюджет ГУ ДПС Кондратенко Юлія.

Про що ми дізналися:

Податок на додану вартість (далі – ПДВ), його історія, зміст, податкове зобов’язання, податковий кредит.

Повернення податкового кредиту міф чи реальність. Яка процедура повернення. Цікаві приклади з якими стикалася податкова щодо махінацій з ПДВ.

Про законодавчі нововведення та актуальний погляд фахівців щодо обсягу надходжень до Бюджету 2022.

Всі доповіді викликали жвавий інтерес. На всі питання було отримано відповіді.

Дякуємо за цікавий та корисний захід! Чекаємо продовження зустрічей з представниками Головного управління ДПС у Дніпропетровської області!