Безпечність продуктів харчування і здоров’я людини – актуальна тема в школі бізнесу і логістики

Чергове заняття у Школі бізнесу і логістики 18 листопада 2020 р. провела кафедра міжнародної торгівлі та підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Учасники обговорили актуальні питання безпеки та якості харчових продуктів. На прикладі найбільш популярних продуктів були розглянуті методи оцінювання якості та виявлення небезпечних добавок у харчових товарах, які можуть застосовувати споживачі у побуті. Під час зустрічі викладачі відповіли на питання, пов’язані з виробництвом продуктів харчування та їх зберіганням.

Це є першим кроком для зацікавленості у здобутті професійних знань і умінь щодо експертизи якості у майбутній професії.