Бориса Холода нагороджено Орденом «За внесок в глобальні ініціативи миру» на Форумі «Молодь і глобальне лідерство для досягнення миру через освіту»

Борис Холод, Президент та засновник Університету імені Альфреда Нобеля, виступив з відкритою лекцією на загальнонаціональному форумі Республіки Гана «Молодь і глобальне лідерство для досягнення миру через освіту», який відбувся 19 грудня 2019 року у головній залі державного Університету Кейп-Кост в Акрі, Республіка Гана.

Серед гостей форуму були видатні політичні та громадські діячі, зокрема, віцепрезидент національної палати вождів, а також науковці з Університету Кейп-Кост та Університету науки та технології імені Кваме Нкрума тощо.

Борис Холод зосередився на питаннях миру та війни, ролі сміливої, креативної та освіченої молоді та студентів, сучасній та доступній освіті, яка відповідає вимогам часу, і є ключовим фактором розвитку та добробуту людства. Президент Університету стверджує, що саме освіта повинна стати відправним пунктом і одночасно інструментом життєвого розвитку земної цивілізації. Вища освіта здатна вже зараз надати мільйонам людей шанс вирватися з полону неуцтва і бідності.

Водночас вища освіта закладає фундамент для діяльності майбутніх поколінь. Сьогодні у лекційних аудиторіях та університетських бібліотеках пишеться порядок денний майбутнього. Світовий досвід показує, що саме студентство виступає флагманом багатьох економічних, соціальних і політичних трансформацій.

Приклади успішних людей та лідерів свідчать, що переважна більшість з них завдячують своїм успіхом саме Alma Mater, що стала для них не лише місцем здобуття нових знань, а й своєрідним майданчиком для обміну думками та досвідом, для єднання сумісних зусиль на шляху миру та освіти. Важливо пам’ятати, що майбутнє – у руках молоді, і воно буде таким, яким вони його створять.

Ідеї Бориса Холода щодо розвитку сучасної науки та потенціалу молоді у світі на прикладі діяльності та досягнень українського Університету імені Альфреда Нобеля, відомого в Європі та світі, були сприйняті гостями Форуму вкрай позитивно. Саме тому за самовіддану прихильність справі миру Борис Холод був нагороджений Орденом «За внесок в глобальні ініціативи миру».

Щодо планів на найближче майбутнє, у липні 2020 року в Дніпрі за ініціативи Університету імені Альфреда Нобеля та у партнерстві з університетами Німеччини, Туреччини, Польщі та інших країн відбудеться шостий міжнародний конгрес «Освіта, толерантність і мир заради рівних можливостей: глобальні виклики».

Розповісти