Чергова перемога здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва

Традиційно здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з багатьох спеціалізацій.

Багатоаспектність їх освітньої програми дозволяє це успішно робити. В поточному році взяли участь в чотирьох конкурсах: з Підприємництва (диплом 2 ступеня); з Економіки бізнесу (диплом 2 ступеня); з Товарознавства (диплом 2 ступеня).

27 квітня 2021 р. подвійна перемога в Харкові: отримали два диплома у підсумковій науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі»! Участь брати 75 робіт з 32 закладів вищої освіти, у фінал вийшло 23 роботи.

Вітаємо переможниць Конкурсу ЧУКОВУ Інну, нагороджену Дипломом I ступеня (науковий керівник Павлова В.А., д.е.н., проф.) та БАНКОВСЬКУ Анну, нагороджену Дипломом III ступеня (науковий керівник Рижкова Г.А., к.е.н., доц.).

Щирі вітання та поздоровлення переможницям!!!

Кафедра міжнародної торгівлі і підприємництва пишається своїми студентами!