Черговий етап «Фінансового марафону: Focus on the Future» в Університеті імені Альфреда Нобеля!

13 травня в гості до кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики в рамках «Фінансового марафону: Focus on the Future» завітав Дмитро Юрійович Ляшко, головний бухгалтер Торгового дому «Вега Україна», з темою «Облік і перспективи кар’єри в сучасному світі цифрової економіки».

Під час зустрічі ми дізналися про те, яким може бути кар’єрний шлях у світі бухгалтерії та фінансів, які знання потрібні для того, щоб знайти високооплачувану роботу – доцільно скласти міжнародний іспит з іноземної мови, пройти професійну сертифікацію, наприклад, ACCA, навіть отримати диплом МВА. Саме тоді шлях до великих міжнародних компаній – аудиторських, консалтингових та інших – буде відкритий.

Дмитро Юрійович розповів про звичайний робочий день головного бухгалтера, про те, з якими програмами доводиться працювати, показав, як проводяться операції з вітчизняними та іноземними партнерами в 1С:Підприємство, як і навіщо створюється облікова політика підприємства, як і коли формується звітність, які можливості для аналізу і планування надають сучасні digital-технології.

Висловлюємо щиру подяку Дмитру Юрійовичу за дуже цікаве та пізнавальне спілкування і мотивацію студентів до навчання, саморозвитку та досягнення кар’єрних висот!

А наступного тижня на нас чекають зустрічі з Глібом Романовим, експертом CFA Society Ukraine, та Юлією Вальтер, начальником Дніпропетровського регіонального управління Ukrsibbank BNP Paribas.

Інвестуй свій час з користю!