День абітурієнта в Університеті імені Альфреда Нобеля

Дуже багато школярів та здобувачів прийшли в останній зимовий день на День Абітурієнта, який відбувся в теплому та інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля, аби дізнатися про освітні програми, умови вступу та обрати майбутню спеціальність та професію.

Під час заходу у всіх відвідувачів була прекрасна можливість поспілкуватися з завідувачами та викладачами кафедри та дізнатися про дисципліни, особливості програми та подальші можливості працевлаштування. Також можна було відвідати День кафедри та дізнатися більше про спеціальності, які зацікавили абітурієнтів.

Зацікавила абітурієнтів і можливість профорієнтації, комп’ютерного тестування з метою виявлення схильностей до тієї чи іншої спеціальності.

• slide

Кожна вступна компанія має свої особливості. Вступна кампанія 2020 року також не є виключенням. Для закладів вищої освіти вступають в дію нові правила акредитації та робота за новим законом «Про вищу освіту». Тепер головно є якість освіти, акредитація освітньо-професійних програм, а не всього закладу вищої освіти.

Крім того, абітурієнти відчують частину змін на собі. Цього року вони можуть подати електронні заяви лише на 5 бюджетних місць, проте безліч заяв на контрактну форму навчання. Зростають конкурсні бали на спеціальності «Міжнародні економічні відносини», «Право». Термін подачі документів буде коротшим. Крім того, набір сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання буде змінюватися в залежності від закладу вищої освіти та форми навчання, тобто на одну й ту саму спеціальність потрібно буде подати різні сертифікати ЗНО у різні ЗВО.

Ласкаво просимо абітурієнтів, які цікавляться бакалаврськими та магістерськими освітніми програмами, завітати до привітної приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля!

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)
(050) 340-16-61
м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, кім. 2101,
abit.duan.edu.ua

Також запрошуємо старшокласників взяти участь в олімпіаді, яка відбудеться у форматі ЗНО, 14 березня о 09:00. Це абсолютно безкоштовно, проте за завданнями ЗНО. Оберіть один з предметів та реєструйтеся за посиланням.

Переможці отримають приємні фірмові сувеніри від університету імені Альфреда Нобеля!

Також запрошуємо на День Абітурієнта, який проходить у форматі Open Day, 14 березня o 12:00!

Реєстрація за посиланням.

Розповісти