День кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики в КЗО НВК №99

4 грудня 2019 року представники кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики провели заняття з учнями 10 та 11 класів.

Хто такий менеджер, як ставити цілі, комунікації баз бар’єрів, невербальна комунікація, правила успішних перемовин, навички успішної людини в сучасному світі – це далеко повний список питань, які встигли розглянути. А також ігри, експерименти.

Сюрприз для нас – представлення проєктів учнів 11 класу – цікаві бізнес-ідеї, які були дуже вдало презентовані! Вражені змістовними проєктами та вмінням презентувати проєкти та відстоювати свою думку.

Змістовний день з мотивованими та зацікавленими учнями! Дякуємо адміністрації КЗО НВК №99 в особі директора Гончарова Володимира Олексійовича та викладачу інформатики Мухіній Лілії Анатоліївні за запрошення! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Розповісти