День кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва

Зустріч з майбутніми абітурієнтами в День кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля була присвячена питанням майбутньої професії та можливості працевлаштування.

Окрім традиційного ознайомлення з особливостями освітньо-професійних програм за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які пропонує кафедра на бакалаврському й магістерському рівнях, основна частина зустрічі була відведена можливостям випускників кафедри після отримання диплому, а також трудовій зайнятості здобувачів вищої освіти в період навчання.

Завідувач кафедри к.т.н., доц. Орлова В.М. розповіла про те, які посади можуть займати випускники, де вони працюють, зупинилася на гордості кафедри – активних студентах та віртуально познайомила з найбільш успішними випускниками.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, було багато питань та обговорень!

До наступних зустрічей на Днях кафедри!