День кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

В рамках новорічного Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля для потенційних абітурієнтів пройшов день кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Для знайомства зі спеціальністю завітали майбутні абітурієнти з різним статусом: випускники коледжів, шкіл, студенти інших ЗВО і навіть дев’ятикласники.

Після формування уявлення про загальну характеристику спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та визначення для кожної групи абітурієнтів правил вступу до університету, гості кафедри взяли участь у семінарі – тренінгу з основ підприємництва.

Визначили шляхом розв’язання нестандартних ситуацій, чи мають абітурієнти, що вже практично визначилися з майбутньою професією, здібності підприємця.

Наступне завдання полягало у визначенні основних гравців процесу купівлі-продажу. Далі розглянули шляхи збільшення обсягів продажів. Запропонували невелику бізнес-ідею. Сформували уявлення про ресурси, необхідні для ведення бізнесу та процедуру отримання прибутку.

Знайомство було корисним для обох сторін: викладачів кафедри та її гостей.

Викладачі познайомилися з особливостями потенційних абітурієнтів, а гості – зі специфікою майбутньої професії шляхом вирішення конкретних практичних ситуацій.

Розповісти