Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Ділимося досвідом

Сьогодні делегація Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" у складі Хрипунова Геннадія Семеновича, проректора з науково-педагогічної роботи, Мигущенко Руслана Павловича, проректора з науково-педагогічної роботи, та Хазієвої Світлани Сергіївни, начальника навчального відділу, відвідала Університет імені Альфреда Нобеля.

Зустріч проректорів та керівників структурних підрозділів двох українських вишів відбулася задля обміну досвідом, обговорення напрямків співпраці, а також можливість дізнатися про унікальний та єдиний в Україні досвід проходження освітніми програмами Університету імені Альфреда Нобеля міжнародної акредитації ZEvA (Німеччина, Ганновер). Університет імені Альфреда Нобеля на зустрічі представляли: Шкура Ірина Сергіївна, проректор із забезпечення якості вищої освіти, Мішустіна Тетяна Сергіївна, проректор зі стратегічного розвитку та комунікацій, Іщенко Тамара Володимирівна, проректор з міжнародної діяльності, а також Тараненко Ірина Всеволодівна, радник ректора з міжнародної освіти, та Щолокова Ганна Володимирівна, директор центру міжнародної акредитації.

Університет імені Альфреда Нобеля цікавий колегам освітянам, адже з досвіду його роботи можна підкреслити та взяти до уваги багато цікавих ідей, наприклад:

- високі стандарти якості вищої освіти

- антикорупційну програму

- цікаві міжнародні можливості та програми подвійних дипломів.

- якісне навчання завдяки ліцензії платформи Zoom

- міжнародна акредитація освітніх програм у міжнародному агентстві ZEvA (Німеччина, Ганновер)

Про це і не тільки йшла мова. Гості розповіли про власний досвід організації навчання під час пандемії, АСУ та підготовку здобувачів до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Проте найбільше говорили про 100% відсутність корупції в Університеті імені Альфреда Нобеля та міжнародні програми. З моменту заснування викладачі ставлять оцінки виключно завдяки продемонстрованим знанням студентів. А єдине за що сплачують студенти - це вартість навчання на освітній програмі.

Міжнародні можливості, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля, завдяки партнерським договорам з університетами у Польщі, Туреччині, Хорватії, Іспанії також вражають. Студенти можуть скористатися не лише стипендіями "Erasmus+", а й навчатися "Семестр закордоном" або за програмою подвійних дипломів.

Також було представлено унікальний досвід Університету імені Альфреда Нобеля з проходження міжнародної акредитації ZEvA (Німеччина, Ганновер). Сьогодні Університет імені Альфреда Нобеля - єдиний в Україні заклад вищої освіти, усі освітні програми якого мають міжнародну акредитацію ZEvA.

Крім того, проректори домовилися про спільні проєкти, які могли б реалізовувати спільними зусиллями, як-то брати участь у міжнародних наукових проєктах та грантах.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57