Дізнаємось про можливості кар’єри для фінансистів та менеджерів в АТ «Укрсиббанк»

13 жовтня 2020 року відбулася онлайн зустріч у Zoom для студентів 1 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент» з представником АТ «Укрсиббанк» Крулько Євгенією Леонідівною, фахівцем групи по роботі з персоналом в Дніпропетровському регіоні.

Євгенія Леонідівна розповіла про діяльність АТ «Укрсиббанк», особливості роботи в банківській сфері, можливу кар‘єру в банку, типи клієнтів у банку, про основні професії у банку, допоміжні професійні напрямки, специфіку фінансової аналітики у банку, особливості діяльності й послуги, які надає банк, можливість проходження практики.

Дуже активно студенти ставили питання і цікавилися діяльністю банку. Особливу увагу і зацікавленість проявили студенти спеціальності «Менеджмент» (освітня програма «HR-менеджмент та коучинг»), які жваво цікавилися особливостями роботи HR департаменту АТ «Укрсиббанк», перспективами працевлаштування, системою мотивації працівників, як правильно проводити співбесіду рекрутеру, та правильно себе вести здобувачу.

Професорсько-викладацький колектив кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру подяку Євгенії Леонідівни за цікаву й корисну інформацію! Сподіваємось на наступну плідну співпрацю!