«Дні Еразмус#erasmusdays»

Університет імені Альфреда Нобеля долучився до масштабного флешмобу «Дні Еразмус#erasmusdays»

16 жовтня студенти Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь у міжнародному флешмобі “Дні Еразмус+ #erasmusdays”, присвяченому міжнародній академічній мобільності 2020/2021 н.р. Конференцію було організовано та проведено Департаментом міжнародного співробітництва. В рамках конференції учасники познайомилися з програмами Erasmus+ та «Семестр за кордоном», також було представлено партнерські країни та вищі навчальні заклади, в яких можна пройти навчання впродовж весняного семестру 2020/2021 н.р.

Крім того під, час конференції було проведено круглий стіл «Особливості реалізації дистанційної форми навчання в університетах європейських країн» та анонсовано новітні формати дистанційної мобільності. В сучасних умовах дистанційна академічна мобільність відкриває нові можливості для студентів університету долучитися до міжнародної студентської спільноти та отримати унікальний досвід.

Особливо зацікавили учасників конференції презентації студентів, які поділилися досвідом навчання та перебування в інших країнах у рамках програм міжнародної академічної мобільності попереднього року (Еліна Віннікова – університет Айдин, Туреччина; Катерина Лебідь – Рієцький університет, Хорватія; Ксенія Шепотько, Христина Явтушинська, Сусанна Хачикян – університет Кадіса, Іспанія; Ярослав Богомаз – Сілезький університет, Польща).

Увага! До 23 жовтня триває конкурсний набір на програми міжнародної академічної мобільності «Erasmus+» та «Семестр за кордоном».