Досвід фахівця-практика цінний для здобувачів вищої освіти

У здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля знову зустріч з фахівцем-практиком – Богданом Марцуном, бізнес-консультантом холдингу «Х100». На цей раз розмова йшла про платформені бізнес-моделі.

На сьогодні в епоху цифровізації й диджиталізації бізнесу становлення платформеної економіки, як передумови розвитку відкритого ринку товарів та послуг із використанням інформаційно-комп’ютерних технологій знижує витрати на транзакцію, забезпечує розподіл ресурсів, надання нових послуг і слугує поштовхом до економічних інновацій, а, відтак, зростання прибутку.

Тож, лекція від Богдана Марцуна на тему «Платформена бізнес-модель – основа майбутньої світової економіки», проведена в інтерактивному форматі, стала важливим джерелом інформації про її особливості.

Такі знання, особливо, якщо вони передаються від практика, корисні для набуття досвіду здобувачами та викликають бажання досягати успіху у сфері бізнесу!