Досвід побудови бізнесу від програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK BNP Paribas Group

31 жовтня 2019 року магістри 1 курсу Кирій Ірина та Олексієнко Олександра прийняли участь в семінарі від програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Спікерами були Ольга Оникієнко, операційний директор академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, Засновниця і керівник серії івентів “Маркетинг-Дівич-вечори”, Тетяна Минко, бізнес-консультант, Юлія Вальтер, керівник Бізнес центру Дніпровського регіонального управління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Було розглянуто інтересні практичні питання: особливості жіночого стилю менеджменту та переваги жінок-керівників у бізнесі; сучасні підходи й інструменти побудови бізнес-процесів, засоби їх автоматизації; актуальні інструменти стратегічного планування та пріоритезації цілей; інтернет-маркетинг – основа просування бізнесу в наші дні; створення особистого бренду як він допомагає в розвитку власного бізнесу.

Дякуємо спікерам та UKRSIBBANK BNP Paribas Group за цікавий захід! Бажаємо нашим магістрам успіхів в побудові власного бізнесу!

Розповісти