Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Друга онлайн лекція для здобувачів програм «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» від Жерара Бодюно (Франція)

Студенти спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа вже вдруге зустрілися з французьким лектором Жераром Бодюно, почесним директором Європейського Банку реконструкцій та Розвитку, який здійснив більше сотні стратегічних місій в 130 країнах світу, в тому числі й в Україні.

19 квітня в рамках дисципліни Організація туризму відбулася лекція на тему «Туристична та гастрономічна привабливість Китаю».

Незвичайний початок – студенти привітали лектора з Днем народження його рідною мовою. Потім занурились в цікаву розповідь про «Заборонене місто» – найбільший палацовий комплекс у світі, який розташований в центрі Пекіна та веде свою історію з початку XV століття. Саме звідси Піднебесною правили 24 імператори династій Мін і Цин. Комплекс першим із китайських об'єктів занесений ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини людства.

А далі – інший об’єкт. Давнє китайське прислів'я каже: "Тільки той побував у Китаї, хто піднявся на Велику Китайську стіну". Велика Китайська стіна — одна з найвідоміших і незвичайних архітектурних споруд світу. У 1987 році Велика китайська стіна була визнана об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО, а в липні 2007 року увійшла до списку «Нові сім чудес світу».

Не менш цікава розповідь про можливості гастрономічного туризму В Китаї, особливості національної кухні, етикет.

Сподіваємося, що такі зустрічі будуть постійні та висловлюємо вдячність за організацію та емоційний переклад директору центру Франкомовних програм доценту Яковішеній Н.Ю.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57